Cassina 527 Mexique tafel
Designer Charlotte Perriand
527 Mexique van Cassina
De oorsprong van de Mexique gaat ver terug, maar het definitieve ontwerp werd ontwikkeld in 1952 voor de studentenkamers van het Maison du Mexique aan de Cité Universitaire Internationale in Parijs. Met een frame dat zo compact mogelijk is ontworpen, kunnen de tafels naast elkaar worden geplaatst om grotere, symmetrische eenheden te creëren. De oorspronkelijke houten poten werden al snel vervangen door gebogen metaal met een driehoekige doorsnede.
In 1956 werd de versie op kleine schaal gemaakt voor de Galerie Steph Simon in Parijs. De royale diepte van het houten tafelblad, vervaardigd uit massief hout, verkrijgbaar met een glanzende of matte afwerking, resoneert met zeldzame schoonheid.
Het uitgebreide Mexique tafel-programma
Nieuw zijn de eetversies die zijn toegevoegd voor 5 of 6 personen. Bovendien is de Mexique collectie uitgebreid met een nieuwe barversie en twee nieuwe hoogtes voor de lage tafels. Verder vergroten een aantal nieuwe afwerkingen het potentieel van deze tafels om samen te werken en nieuwe doelen te dienen. De Mexique heeft een driehoekig tafelblad met afgeronde hoeken. De vriendelijk ogende tafel is in twee uitvoeringen leverbaar; als eettafel en als salontafel. De poten van deze tafel zijn van mat zwart gelakt metaal. Het tafelblad is verkrijgbaar in eikenhout of Amerikaans noten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons!
Eigenschappen
Artikelnaam | Cassina 527 Mexique tafel |
---|---|
Artikelnummer | 268198 |