Leolux Bora Beta fauteuil
Designer Axel Enthoven
In 1983 kwam de eerste Bora op de markt. Op designgebied was het een absolute revolutie. Door de jaren heen heeft designer Axel Enthoven diverse variaties bedacht op de Bora Bora, waaronder deze Bora Beta fauteuil van Leolux.
Het design van de Leolux Bora Beta fauteuil
Het lichte design en de subtiliteit van de Bora, dat was aan het begin van de jaren tachtig ongekend. De hogere Beta-versie van de Bora heeft nog steeds de klassieke uitstraling maar een verbeterd zitcomfort. Neem plaats op de fauteuil en ervaar hoe de zachte armsteunen en rugdeel uw lichaam omhelzen.
De Bora Beta-serie van Leolux is verkrijgbaar als fauteuil en poef. Bovendien bestaat er ook een 2-, 2,5- en 3-zitsbank. Voor extra comfort kunt u kiezen voor een zithoogte van +3 of -3 cm en een zitdiepte van -3 cm.
Afmetingen in cm (lengte x breedte x hoogte): 88 x 89 x 89
Voor meer informatie over de verschillende uitvoeringen kunt uvrijblijvend contact met ons opnemen.
Eigenschappen
Artikelnaam | Leolux Bora Beta fauteuil |
---|---|
Artikelnummer | 278479 |
Neem ook eens een kijkje op
-
Leolux Felizia fauteuil
Leverbaar op bestelling
-
Leolux Adartne fauteuil
Leverbaar op bestelling
-
Leolux Bora Bora fauteuil
Leverbaar op bestelling
-
Leolux Mayon fauteuil
Leverbaar op bestelling
-
Leolux Scylla fauteuil
Leverbaar op bestelling