Meer afbeeldingen

Vitra LCW miniatuur

Over Vitra LCW miniatuur

De Vitra LCW stoel - nu ook als miniatuur!

  • Schaal 1:6
  • Gemaakt van dezelfde materialen en constructie als het origineel
  • Een echt collectors item!

Lees meer

Leverbaar op bestelling

   

285,-

Vraag offerte aan voor

Productnaam Prijs
Vitra LCW miniatuur € 285







De afgebeelde uitvoering kan afwijken van de vanaf prijs.

Onze voordelen?

Zeker van uw aankoop

CBW-erkende winkel

Bel ons op +31 77-358 06 68

Mogelijkheid tot 7 jaar service & garantie op uw zitmeubel


Vitra LCW miniatuur

Design: Charles & Ray Eames, 1945

In 1940 ontwikkelden Eames samen met Eero Saarinen een stoel met een nieuwe triplex zitting. De stoel is gemaakt voor een wedstrijd die gesponsord werd door het Museum of Modern Art in New York. De stoel was destijds echter te duur om voor de commerciele markt te produceren vanwege de gecompliceerde technische methoden waarvan de fauteuil werd gemaakt. Het was moeilijk om triplex in een driedimensionale vorm te persen zonder dat het hout breekt of splijt.

Na jaren lang experimenteren was de LCW het resultaat. De stoel is nog steeds een waar icoon binnen de collectie van Vitra.

LCW miniatuur van Vitra

De Miniatuur collectie van Vitra brengt de meest belangrijke meubelen uit de moderne meubelgeschiedenis in klein formaat. Deze miniaturen zijn voorzien van de originele constructie en bestaan uit de zelfde materialen en kleuren die bij het origineel ook wordt gebruikt. De Miniatuur LCW is gemaakt op een schaal van 1:6 vergeleken met het origineel.

Ben je op zoek naar de gewone variant? Bekijk dan hier de Vitra Plywood Group LCW stoel.

Eigenschappen

Artikelnaam Vitra LCW miniatuur
Artikelnummer 329187

FB Instagram Pinterest YouTube LinkedIn