Pilat&Pilat Hotze hangkast
De Pilat & Pilat Hotze is een open hangkast met een strakke vormgeving
- Tijdloze kast met een strak design
- Verkrijgbaar in MDF en hout
- Past in vrijwel ieder interieur
- Leverbaar in twee maten

Vernieuwde website | 15% korting!
Profiteer van 20 september t/m 8 oktober 2023 van 15% korting op je aankoop bij Berden Wonen & Slapen*! Gebruik de onderstaande kortingscode tijdens het afrekenen of vraag een offerte aan.
Klik hier voor de actievoorwaarden
- Zeker van je aankoop
- CBW-erkend
- Eigen bezorgdienst
- Bel ons +31 77-358 06 68
Designer Gjalt Pilat
De Pilat & Pilat Hotze is een open kast die u alleen of met meerdere aan de muur kunt hangen. De kast is leverbaar in MDF en verschillende houtsoorten. Optioneel kunt u het hout afwerken in zeep, olie of lak. Zet de hangkast in als boekenkast of kantoorkast. De Hotze hangkast is leverbaar in twee maten.
Afmetingen (lengte x breedte x hoogte)
Hotze smal: 63 x 30 x 196 cm
Hotze breed: 125 x 30 x 134,4 cm
Artikelnummer | 291153 |
---|

Pilat&Pilat
De meubelen van het Friese Pilat&Pilat zijn stoer en duurzaam, met een warm, rijk en vertrouwd uiterlijk. De vertrouwdheid van de Pilat&Pilat meubelen zitten diep opgesloten in de robuuste ontwerpen. Alle meubelen zijn tijdloos en gemaakt volgens de traditie van houtbewerking. De afwerking en de materialen zijn rijk.